Каструля Stenson MH-2728
Stenson MH-2728 3.6 л4.7 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stenson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stenson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stenson MH-2728
Усі ціни 7 →Stenson MH-2728 | 602 грн. |
Каструля зі скляною кришкою Stenson Belly MH-2728 3.6 л 21.5 см | 660 грн. |
Каструля з кришкою інд.дно "Classico" Stenson MH-2728 3.6л 21.5*11.5см | 844 грн. |
Кастрюля з кришкою інд.дно "Classico" 3.6л 21.5*11.5см Stenson (MH-2728) | 471 грн. |
Кастрюля Stenson Classico 3,6 л (MH-2728) | 760 грн. |
Каструля з нержавіючої сталі Stenson Classico 3.6 л 21.5 см з багатошарови | 699 грн. |
Каструля з кришкою інд.дно "Classico" Stenson MH-2728 3.6л 21.5*11.5см | 767 грн. |
Модификації Stenson MH-2728
Ціни на Stenson MH-2728 |
---|---|---|---|---|
Stenson MH-2728 | від 471 грн. | 10 пропозицій | ||
Stenson MH-2729 | від 552 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →