Бойлер Stiebel Eltron SH 15 Si
Stiebel Eltron SH 15 Si |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stiebel Eltron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stiebel Eltron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stiebel Eltron SH 15 Si
Pojemnościowy podgrzewacz wody Stiebel Eltron SH 15 SLI | 16 728 грн. |
Pojemnościowy podgrzewacz wody Stiebel Eltron Sh 15 Si | 17 794 грн. |
Pojemnościowy podgrzewacz wody Stiebel-Eltron SH 15 SLi (230377) | 16 646 грн. |
Додаткові функції і можливості водонагрівача Stiebel Eltron SH 15 Si:
- Напірний — для постачання однієї або декількох водорозбірних точок
- Монтаж над раковиною
- Модель SH 15 Sl — потужність 3 кВт
- Модель SH 10 Si — об'єм бака 10 л
Модификації Stiebel Eltron SH 15 Si
Ціни на Stiebel Eltron SH 15 Si |
---|---|---|---|---|
Stiebel Eltron SHU 5 Si | від 12 423 грн. | 2 пропозиції | ||
Stiebel Eltron SH 10 Si | від 12 054 грн. | 6 пропозицій | ||
Stiebel Eltron SH 15 Si | від 16 646 грн. | 3 пропозиції |
Рекомендуємо