Мийка високого тиску Nilfisk Premium 190-12 Power (128471149)
Відео 2Фото 15 |
Nilfisk Premium 190-12 Power |
|
Латунна головка блоку циліндра
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nilfisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nilfisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nilfisk Premium 190-12 Power
Усі ціни 8 →Мийка високого тиску Nilfisk Premium 190-12 Power (128471149) | 32 431 грн. |
Мийка високого тиску (мінімийка) Nilfisk Premium 190-12 Power (190Bar, 650 | 31 652 грн. |
Nilfisk Premium 190-12 Power (190Bar, 650L/H) 9W1 (128471149) | 30 880 грн. |
Nilfisk Premium 190-12 Power | 38 786 грн. |
Nilfisk Premium 190-12 Power (190Bar, 650L/H) 9W1 (128471149) | 32 424 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →