Мийка високого тиску Nilfisk Premium 200-15 EU Garden (128471368)
Відео 3Фото 7 |
Nilfisk Premium 200-15 EU Garden |
|
Алюмінієва головка насоса
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nilfisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nilfisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nilfisk Premium 200-15 EU Garden
Усі ціни 6 →Мийка високого тиску (мінімийка) Nilfisk Myjka Premium 200-15 - Garden | 32 800 грн. |
Nilfisk Myjka Premium 200-15 - Garden | 32 000 грн. |
Минимойка высокого давления Nilfisk PREMIUM 200-15 (128471368) | 36 958 грн. |
Nilfisk Myjka Premium 200-15 - Garden | 33 600 грн. |
Мінімийка високого тиску Nilfisk PREMIUM 200-15 (128471368) | 38 633 грн. |
Мінімийка високого тиску Nilfisk PREMIUM 200-15 (128471368) 128471368 | 38 643 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →