Пневматична гвинтівка Stoeger XM1 S4 Suppressor Bl
Фото 10 |
Stoeger XM1 S4 Suppressor Bl |
|
Пневматична PCP-гвинтівка з вбудованим редуктором, що працює за принципом попереднього накачування повітря в спеціальний резервуар об'ємом 100 см³. Тиск у ньому підтримується на рівні до 200 бар, а стиснене повітря з балона подається порційно для кожного пострілу. Магазин моделі вміщує 9 куль калібру 4.5 мм. Система взводу зброї представлена рукояткою затвора класичного типу, яка зсувається назад-вперед.
З нарізного ствола пневматичної гвинтівки кулі вилітають із початковою швидкістю польоту близько 320 м/с. На пластиковому ложі Stoeger XM1 S4 Suppressor Bl передбачається особливе рифлення Pro Adaptive Checkering, що дозволяє на дотик підібрати правильне положення рук для зручнішого хвату гвинтівки в різних ситуаціях. У задній частині прикладу моделі розміщується потиличник, що амортизує.
Також комфортному хвату зброї сприяє ергономічна пістолетна рукоять. З інших особливостей моделі окремим рядком виділяють інтегрований саундмодератор S4 із розширеною декомпресійною камерою та вбудованим компенсатором. Хід спускового гачка у гвинтівки регулюється від -4 до +8 мм. На додачу до зброї йдуть знімні відкриті прицільні пристосування (цілик і мушка). Оптичний приціл передбачається встановлювати на планку «ластівчин хвіст» 11 мм. Важить PCP-гвинтівка лише 2.6 кг.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stoeger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stoeger.
Купити Stoeger XM1 S4 Suppressor Bl
Усі ціни 15 →PCP Stoeger XM1 S4 Suppressor Black | 13 360 грн. |
PCP Stoeger XM1 S4 Suppressor Black | 13 694 грн. |
Пневматическая винтовка (воздушка) Stoeger XM1 S4 Suppressor Black кал.4.5 | 13 694 грн. |
Пневматическая винтовка Stoeger PCP XM1 S4 Suppressor Black | 13 694 грн. |
Пневматична гвинтівка Stoeger PCP XM1 S4 Suppressor Black (PCP30006A) | 13 694 грн. |