Компресор Storm 20500
Відео 1Фото 9 |
Storm 20500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Storm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Storm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Storm 20500
Усі ціни 7 →Компресор Storm Max Power 10Атм (20500) (5905325500318) 5905325500318 | 1 125 грн. |
Storm 20500 | 1 138 грн. |
Компрессор автомобильный Storm Max Power 10 Атм 40 л/мин 170 Вт LI-4379 | 1 204 грн. |
Автокомпресор Storm Max Power 10 Атм 40 л/хв 170 Вт (20500) | 1 008 грн. |
Автокомпресор Storm Max Power 10Атм 170Вт 20500 | 1 126 грн. |
Компресор автомобільний Storm Max Power 10 Атм 40 л/хв 170 Вт | 1 294 грн. |
Компрессор автомобільний (Storm) у прикур. 1-а цилінд. 40л/хв. 20500 | 1 263 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →