Компресор Storm 20200
Відео 1Фото 9 |
Storm 20200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Storm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Storm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Storm 20200
Усі ціни 14 →Компресор Storm Air Power 7Атм 35л./хв 150 Вт. (20200) (5905325500264) 590 | 886 грн. |
Storm 20200 | 1 038 грн. |
Компрессор автомобильный Storm Air Power 7 Атм 35 л/мин 150 Вт LI-4349 | 941 грн. |
Автомобільний компресор Storm Air Power 20200 | 854 грн. |
Автокомпресор Storm Air Power 7 Атм 35 л/хв 150 Вт (20200) | 863 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →