Компресор Storm 20310 (20310)
Відео 1Фото 4 |
Storm 20310 |
|
Набір перехідників для накачування надувних виробів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Storm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Storm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Storm 20310
Усі ціни 9 →Компресор Storm Big Power 10Атм 37л/хв 170 Вт (20310) (5905325500288) 5905 | 892 грн. |
Storm 20310 | 1 114 грн. |
Автомобільний компресор Storm Big Power 20310 | 792 грн. |
Автокомпресор Storm Big Power 10 Атм 37 л/хв 170 Вт (20310) | 800 грн. |
Компрессор автомобільний 12В, 15А (прикурювач, 10атм., 37л/хв) STORM Big P | 869 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →