Болгарка Sturm AG9020CL
Відео 7Фото 3 |
Sturm AG9020CL |
|
Порівняно легка, компактна і продуктивна кутова шліфувальна машина (болгарка) з акумуляторним живленням, розрахована на роботу з абразивними дисками діаметром 125 мм або дротяними щітками (до 75 мм). Відрізняється невеликими габаритними розмірами і помірною вагою, що дозволяє комфортно використовувати її однією рукою. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, призначений для активного побутового та помірного професійного використання.
Буде хорошим варіантом вибору ручного електроінструменту для оперативного виконання демонтажних робіт у важкодоступних місцях або польових умовах (тобто в ситуаціях, коли підключення до електричної мережі утруднено або неможливо). Кутова шліфувальна машина Sturm AG9020CL розрахована на помірні обсяги робіт Малої або середньої інтенсивності. Вона здатна швидко шліфувати, зачищати і різати будь-які сталі, кольорові метали та їх сплави, натуральний і штучний камінь, бетон, керамічну або керамогранітну плитку, тверді полімери, дерево і композити на його основі.
Продуктивний електродвигун c високим ККД і надійною системою повітряного охолодження розкручує оснащення до 8500 об/хв для підтримки високої швидкості обробки. Для безпечної експлуатації є система плавного старту, що запобігає ривки. Також передбачено блокування випадкового запуску при зміні батареї. Акумулятори з напругою 20 В і зарядний пристрій в комплект поставки не входять.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sturm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sturm.
Купити Sturm AG9020CL
Усі ціни 12 →Угловая шлифмашина аккумуляторная Sturm (AG9020CL) - без аккумулятора и за | 1 599 грн. |
Кутова шліфувальна машина акум. 125мм, 20В без акумулятора Sturm AG9020CLB | 1 981 грн. |
Болгарка (угловая шлифмашина) без акб Sturm (AG9020CL) | 1 596 грн. |
Кутова шліфувальна машина акумуляторна Sturm AG9020CL | 1 755 грн. |
Кутова шліфувальна машина Sturm AG9020CL (без АКБ та ЗУ) | 1 755 грн. |