Болгарка Tex-AC TAOE-AG125
Відео 1Фото 6 |
Tex-AC TAOE-AG125 8500 об/хв 9000 об/хв |
|
Модель TAOE-AG125 поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tex-AC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tex-AC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tex-AC TAOE-AG125
Аккумуляторная угловая шлифмашина TexAC TAOE-AG125 | 1 703 грн. |
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Тех.АС TAOE-AG125 (без акб) | 1 871 грн. |
Акумуляторна кутова шліфувальна машина TexAC ТАOE-AG125 | 1 778 грн. |
Акумуляторна УШМ Tex.AC ТАOE-AG125 | 1 778 грн. |
Відеоогляди
Модификації Tex-AC TAOE-AG125
Ціни на Tex-AC TAOE-AG125 |
---|---|---|---|---|
Tex-AC TAOE-AG125-1 | від 1 795 грн. | 6 пропозицій | ||
Tex-AC TAOE-AG125 | від 1 703 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →