Болгарка Sturm Professional AG9018P
Sturm Professional AG9018P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sturm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sturm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sturm Professional AG9018P
Усі ціни 10 →Болгарка (кутова шліфувальна машина) STURM 1.9кВт 180мм AG9018P | 2 750 грн. |
Угловая шлифмашина Sturm (AG9018PE) | 3 003 грн. |
Кутова шліфувальна машина Sturm AG9018P | 2 940 грн. |
Болгарка (угловая шлифмашина) Sturm AG9018P | 2 739 грн. |
Кутова шліфувальна машина Sturm AG9018P | 2 940 грн. |
ще 5 пропозицій
не важка, добре сидить у руках, впевнено працює кнопка включення не захищена від пилу (це вирішується), явно завищена ціна Виктор: користуюся Sturm Professional AG9018P кілька місяців |
Брали на виробництво з обробки каменю та бетону. За рік роботи поміняли тільки дві пари електро щіток, відмов не було, і це при досить брудній та курній роботі. Так що, за такі гроші дуже пристойна машинка. М'якість роботи, достатня потужність, безвідмовність. Чи не поворотна рукоятка, немає плавного пуску, хоча особливих незручностей це не завдає. користуюся Sturm Professional AG9018P більше року |
Показано 2 з 3 відгуків
ще 1 відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
чверть дешевша.
Поставив 150-й кожух та 125-й диск.
Ріжу бетон, тягне нормально, через кожні
приблизно 10 хвилин роботи (як нагріється) – перерва.
Після кількох годин роботи, без жодних попереджень, перестала
включатись.
Довелося зазирнути всередину виробу - лише
відвалився повідець щітки - відбувся
легким переляком.
У комплекті були запасні щітки – замінив.