Лампа для манікюру Sun SUNUV 5 Plus 48
Відео 5Фото 3 |
Sun SUNUV 5 Plus 48 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sun SUNUV 5 Plus 48
Усі ціни 19 →Лампа SUN 5 PLUS White 48W UV/LED для полімеризації | 1 999 грн. |
УФ LED лампа SUNUV SUN5 Plus, 48W (FL940943) | 1 719 грн. |
УФ LED світлодіодна лампа для манікюру SUNUV Sun 5 Plus White 48 Вт таймер | 1 585 грн. |
Лампа для манікюру LED+UV SUNUV SUN 5 PLUS 48W WHITE | 1 850 грн. |
Лампа для манікюру UV/LED SUN UV 5 Plus білий оригінал 48 Вт (0091142) | 1 608 грн. |
ще 14 пропозицій
Дуже якісна лампа, класно просушує при інтенсивному використанні більше року чудово собі показує! Дійсно професійний інструмент. Швидкість сушки, якість, багато режимів і таймерів, компактність, невелика вага Остерігайтесь підробок, бо саме на ці моделі є багато підробок. Купуйте у перевірених продавців. Артем Процак: користуюся Sun SUNUV 5 Plus 48 більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →