Лампа для манікюру Sun SUNUV 5SE 36
Відео 1Фото 6 |
Sun SUNUV 5SE 36 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sun SUNUV 5SE 36
Лампа SUNUV 5SE UV/LED для полімеризації | 799 грн. |
Лампа для манікюру LED+UV SUNUV SUN 5 SE 36W WHITE | 1 100 грн. |
Лампа SUNUV SUN 5SE 36W WHITE LED/UV для полимеризации | 554 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →