Лампа для манікюру Sun X 54
Відео 5Фото 5 |
Sun X 54 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sun X 54
Усі ціни 32 →LED лампа для сушки ногтей Sun X 54 W | 658 грн. |
Лампа SUN X54 White 54W UV/LED для полімеризації | 439 грн. |
Лампа для сушіння гелю, лаку X 54 W SUN Білий (2000001992364) | 788 грн. |
LED лампа для сушіння нігтів 100-240 V 50/60 Hz Sun X 54 W Білий (ICL44) | 363 грн. |
УФ лампа для манікюру SUN X UV/LED 54 Вт настільна для нарощування нігтів | 650 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →