Зимова шина Sunfull SF-W05 235/65 R16C 115R
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Sunfull SF-W05 235/65 R16C 115R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sunfull 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sunfull.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sunfull SF-W05 235/65 R16C 115R
Усі ціни 9 →Sunfull SF-W05 235/65 R16 115/113R | 3 305 грн. |
Sunfull SF-W05 235/65 R16C 115/113R | 3 230 грн. |
Sunfull SF-W05 (235/65R16C 115R) | 3 320 грн. |
Sunfull SF-W05 235/65 R16 115/113R | 3 298 грн. |
Sunfull SF-W05 235/65 R16 115/113R | 3 342 грн. |
ще 4 пропозиції
Для своего ценника - вполне удовлетворительно.Надеюсь и износостойкость будет на уровне. Не шумная, хорошо гребёт на снегу. Рисунок скопирован с Michelin Agilis Alpin. Плохо балансируются. На льду сцепление практически нулевое(хотя, думаю, что так у всей нешипованной резины). користуюся Sunfull SF-W05 місяць і більше |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →