Акваріумний компресор SunSun CQ-100
SunSun CQ-100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SunSun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SunSun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SunSun CQ-100
Усі ціни 6 →Компрессор регулируемый SunSun Grech CQ-100 (1 канал, 3.8 Вт, 1,6 л/мин) | 639 грн. |
Компресор регульований SunSun Grech CQ-100 (1 канал, 3.8 Вт, 1,6 л/хв) | 639 грн. |
Одноканальний компресор Grech CQ-100 3.8 W 1.7 л/хв | 584 грн. |
Компресор SunSun Grech CQ-100 для акваріума одноканальний | 584 грн. |
Компресор для акваріума одноканальний SunSun Grech CQ-100 3.8 Вт 96л/год 2 | 643 грн. |
Компресор Sunsun Grech CQ-100 одноканальний 3.8 Вт | 642 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →