Акваріумний компресор SunSun CT-202
Відео 6Фото 7 |
SunSun CT-202 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SunSun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SunSun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SunSun CT-202
Компрессор диафрагмовый с регулировкой Sunsun CT-202 180 л/ч 2-х канальный | 385 грн. |
Компресор діафрагмовий із регулюванням Sunsun CT-202 180 л/ч 2-х канальный | 385 грн. |
Компресор для акваріума CT-202 2в, 4вт, 21,5лмін Sun-Sun | 402 грн. |
Компресор SunSun CT-202 регульований 4 Вт 2х1,5 л/хв | 363 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →