Акваріумний компресор SunSun JP-025
SunSun JP-025 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SunSun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SunSun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SunSun JP-025
Усі ціни 6 →Помпа(Голова) SunSun JP-025 35 Вт 1600л/год | 597 грн. |
Помпа насос для акваріума SunSun JP-025, 1600 л/год. | 597 грн. |
Водяна помпа SunSun JP-025, 1600л/год | 730 грн. |
Помпа для акваріума SunSun JP-025 35Вт 1600л/год 320л | 671 грн. |
Помпа Sunsun JP-025 для акваріума | 597 грн. |
Помпа Sunsun JP-025 1600 л/год | 656 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →