Конвектор SunWay SW-500 0.5 кВт
Фото 3 |
SunWay SW-500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SunWay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SunWay.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SunWay SW-500 0.5 кВт
Усі ціни 11 →Теплова панель Teploceramic Sun Way SW-500 | 2 579 грн. |
Металева електронагрівальна панель Sun Way SW-500 | 2 579 грн. |
Інфрачервоний обігрівач SunWay SW 500 | 2 500 грн. |
Конвектор sun way sw-500 | 2 051 грн. |
SunWay SW-500 | 1 926 грн. |
ще 6 пропозицій
Для додаткового обігріву особливо над ліжком хороший варіант а як повноцінна заміна батареї то тільки на малий об'єм приміщення або грітися біля радіусу до 2х метрів температура 80с гаряча приходить тепло! Гріє непогано в радіусі 2х метрів, купили бабусі в село повісили над ліжком як додаткове джерело опалення, бабуся задоволена, мало бере до 500 ват. кімната 12 метрів стеля 3 метри всю кімнату не прогріває користуюся SunWay SW-500 місяць і більше |
Додати відгук
Модификації SunWay SW-500
Ціни на SunWay SW-500 |
---|---|---|---|---|
SunWay SW-300 0.3 кВт | від 1 540 грн. | 6 пропозицій | ||
SunWay SW-500 0.5 кВт | від 1 926 грн. | 11 пропозицій | ||
SunWay SW-750 0.75 кВт | від 1 959 грн. | 53 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →