ДБЖ SVC SL-5KL-LCD 5000 ВА
Фото 3 |
SVC SL-5KL-LCD 5000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SVC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SVC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SVC SL-5KL-LCD 5000 ВА
Усі ціни 9 →Svc SL-5KL-LCD 5000VA | 16 656 грн. |
Svc SL-5KL-LCD 5000VA | 16 656 грн. |
Источник бесперебойного питания SVC SL-5KL-LCD 5000VA под наружную батарею | 13 000 грн. |
SVC SL-5KL-LCD 5000VA | 13 000 грн. |
ДБЖ SVC SL-5KL-LCD | 23 680 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації SVC SL-5KL-LCD
Ціни на SVC SL-5KL-LCD |
---|---|---|---|---|
SVC SL-1KL-LCD 1000 ВА | від 4 680 грн. | 9 пропозицій | ||
SVC SL-1.5KL-LCD 1500 ВА | від 4 909 грн. | 9 пропозицій | ||
SVC SL-2KL-LCD 2000 ВА | від 4 999 грн. | 9 пропозицій | ||
SVC SL-3KL-LCD 3000 ВА | від 9 549 грн. | 9 пропозицій | ||
SVC SL-5KL-LCD 5000 ВА | від 12 676 грн. | 9 пропозицій |