ДБЖ SVC PT-10K 10000 ВА
Фото 3 |
SVC PT-10K 10000 ВА 6000 ВА10000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SVC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SVC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SVC PT-10K 10000 ВА
Усі ціни 9 →Svc PT-10KF-LCD 10 000VA | 30 071 грн. |
Svc PT-10KF-LCD 10000VA | 30 384 грн. |
Источник бесперебойного питания SVC PT-10KF-LCD 10000ВА/10000Вт под внешню | 26 000 грн. |
SVC PT-10KF-LCD Black 10 000ВА/10 000Вт під зовнішню батарею | 26 000 грн. |
ДБЖ SVC PT-10KF-LCD | 27 935 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації SVC PT-10K
Ціни на SVC PT-10K |
---|---|---|---|---|
SVC PT-6K 6000 ВА | від 21 439 грн. | 9 пропозицій | ||
SVC PT-10K 10000 ВА | від 22 999 грн. | 9 пропозицій |