ДБЖ Volt Polska Sinus PRO 2000E 2000 ВА (3SP092012E)
Фото 6 |
Volt Polska Sinus PRO 2000E 2000 ВА |
|
Потужне та надійне джерело безперебійного живлення (ДБЖ) форм-фактору Tower без комплектного акумулятора (конструкцією пристрою передбачається використання зовнішніх акумуляторних батарей 12В). Належить до класу інтерактивних ДБЖ, є середньою моделлю лінійки Volt Polska Sinus Pro. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на побутове та професійне застосування.
Здатний забезпечувати резервне живлення для опалювального обладнання (котли, насоси, контролери), обчислювальних та інформаційних систем, оснащення торгових точок тощо. На виході джерела безперебійного живлення Volt Polska Sinus PRO 2000E забезпечується синусоїдальна форма вихідної напруги зі спотвореннями до 3%. Це дозволяє використовувати цю модель для живлення циркуляційних насосів, ротори яких оснащені постійними магнітами та живляться від частотних перетворювачів.
Номінальна потужність такого ДБЖ становить 1250 Вт, пікова 2000 Вт. У міцному металевому корпусі з кольоровим дисплеєм знаходиться автоматичний регулятор напруги AVR, випрямляч на 10А для заряджання акумуляторів, перетворювач SinusPRO на основі тороїдального трансформатора, який компенсує різну реактивну потужність та гнучко реагує на навантаження. Після збою живлення пристрій автоматично перейде на роботу від акумулятора, а після відновлення напруги 230В зарядить акумулятор.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volt Polska 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volt Polska.
Купити Volt Polska Sinus PRO 2000E 2000 ВА
Усі ціни 24 →Джерело безперебійного живлення Volt Polska SINUS PRO 2000 E 12/230V (1250 | 14 554 грн. |
Volt Polska Sinus PRO 2000E 12/230V офіційна гарантія є в наявностi | 8 849 грн. |
Volt Polska SINUS PRO 2000E | 9 350 грн. |
ДБЖ Volt Polska Sinus PRO 2000 E (3SP092012E) 3SP092012E | 8 945 грн. |
Линейно-интерактивный ИБП Volt Polska Sinus Pro 2000E 3SP092012E | 9 667 грн. |
Модификації Volt Polska Sinus PRO 2000E
Ціни на Volt Polska Sinus PRO 2000E |
---|---|---|---|---|
Volt Polska Sinus PRO 1500E 1500 ВА | від 7 349 грн. | 26 пропозицій | ||
Volt Polska Sinus PRO 2000E 2000 ВА | від 7 349 грн. | 25 пропозицій | ||
Volt Polska Sinus PRO 2200E 2200 ВА | від 11 849 грн. | 18 пропозицій | ||
Volt Polska Sinus PRO 3000E 3000 ВА | від 13 899 грн. | 11 пропозицій |