Сходи трансформер Svelt Scalissima 6 296 см (SSCAL006)
Svelt Scalissima 6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Svelt 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Svelt.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Svelt Scalissima 6 296 см
Телескопічна драбина SVELT SCALISSIMA 6 + 6 ступенів SSCAL006 | 9 177 грн. |
Драбина телескопічна SVELT Scalissima 6+6 сходинок (SSCAL006) | 8 010 грн. |
Драбина SVELT SCALISSIMA 6+6 (SSCAL006) | 8 010 грн. |
Телескопическая лестница SVELT SCALISSIMA 6+6 ступеней SSCAL006 | 6 999 грн. |
Відеоогляди
Модификації Svelt Scalissima 6
Ціни на Svelt Scalissima 6 |
---|---|---|---|---|
Svelt Scalissima 6 296 см | від 6 999 грн. | 4 пропозиції | ||
Svelt Scalissima 7 355 см | від 7 599 грн. | 4 пропозиції | ||
Svelt Scalissima 8 410 см | від 7 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Svelt Scalissima 9 470 см | від 8 999 грн. | 4 пропозиції | ||
Svelt Scalissima 10 522 см | від 9 199 грн. | 3 пропозиції | ||
Svelt Scalissima 11 580 см | від 9 999 грн. | 4 пропозиції | ||
Svelt Scalissima 12 635 см | від 10 899 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →