Протеїн Syntrax Matrix 5.0 2.3 кг
Відео 10 |
Syntrax Matrix 5.0 2.27 kg |
|
Представляє середній ціновий сегмент харчова добавка бренду Syntrax позиціонується в якості найсмачнішого протеїну при змішуванні як в молоці, так і у воді. Також заявлено, що порошок відмінно розчиняється, не містить штучних барвників і пропонується в 10 варіантах смаку. Можна вибирати серед декількох шоколадних версій, взяти ваніль, печиво і крем, банан з вершками, полуничний або апельсиновий крем.
Від конкретної смакової варіації також залежить величина порції (в основному близько 30 грам) і її калорійність (варіюється від 110 до 140 кілокалорій). Ще протеїн Syntrax Matrix 5.0 2.3 кг відноситься до категорії комплексних або багатокомпонентних, адже тут крім сироваткового концентрату є міцелярний казеїн і яєчний альбумін. З кожною порцією добавки ви отримаєте 23 г білка, причому запропонована матриця містить як швидко, так і повільно засвоюваний «будівельний матеріал» для м'язів. Спортивне харчування пропонується в пакеті на 2.3 кг (76 порцій). Він займе менше місця, ніж банку з аналогічною кількістю протеїнового порошку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Syntrax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Syntrax.
Купити Syntrax Matrix 5.0 2.3 кг
Усі ціни 74 →Протеїн Syntrax Matrix 5.0 2270 g /76 servings/ Peanut Butter Cookie | 2 099 грн. |
Протеин Syntrax Matrix 5.0 2270 g /76 servings/ Peanut Butter Cookie | 2 177 грн. |
Протеин Syntrax Matrix, 2.27 кг Тирамису-маккиато CN883-12 | 2 490 грн. |
Комплексний протеїн Syntrax Matrix 5.0 Печиво з арахісовою пастою 2270г | 2 954 грн. |
Протеїн Syntrax Matrix 5.0 2270 g /76 servings/ Strawberry Cream | 2 099 грн. |