Протеїн Syntrax Matrix 2.0 0.9 кг
Відео 6Фото 3 |
Syntrax Matrix 2.0 0.9 kg 0.9 кг2.3 кг |
|
Також до складу входить гидролизованная пшенична клейковина.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Syntrax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Syntrax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Syntrax Matrix 2.0 0.9 кг
Усі ціни 39 →Протеин Syntrax Matrix, 908 грамм Клубника CN2110-4 | 1 325 грн. |
Протеїн комплексний Syntrax Matrix 907 г | 1 399 грн. |
Протеин Syntrax Matrix, 908 грамм Апельсин CN2110-1 | 1 325 грн. |
Протеин Syntrax Matrix, 908 грамм Тирамису-маккиато CN2110-10 | 1 325 грн. |
Протеин Syntrax Matrix, 908 грамм Банан CN2110-2 | 1 325 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Syntrax Matrix 2.0
Ціни на Syntrax Matrix 2.0 |
---|---|---|---|---|
Syntrax Matrix 2.0 0.9 кг | від 1 325 грн. | 39 пропозицій | ||
Syntrax Matrix 2.0 2.3 кг | від 2 466 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →