Карта пам'яті T&G microSDHC class 10 UHS-I U3 32 ГБ (TG-32GBSD10U3-00)
T&G microSDHC class 10 UHS-I U3 32GB 32 ГБ64 ГБ |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог T&G 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі T&G.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити T&G microSDHC class 10 UHS-I U3 32 ГБ
Усі ціни 17 →T&G microSDHC 32GB Class 10 UHS-I U3 (TG-32GBSD10U3-00) | 144 грн. |
Карта памяти MicroSDHC 32GB UHS-I U3 Class 10 T&G (TG-32GBSD10U3-00) TG-32 | 182 грн. |
Карта пам`ятi MicroSDHC 32GB UHS-I U3 Class 10 T&G (TG-32GBSD10U3-00) TG-3 | 122 грн. |
T&G MicroSDHC 32GB UHS-I U3 Class 10 (TG-32GBSD10U3-00) TG-32GBSD10U3-00 | 121 грн. |
Карта пам`ятi T&G MicroSDHC 32GB UHS-I U3 Class 10 (TG-32GBSD10U3-00) TG-3 | 120 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації T&G microSDHC class 10 UHS-I U3
Ціни на T&G microSDHC class 10 UHS-I U3 |
---|---|---|---|---|
T&G microSDHC class 10 UHS-I U3 32 ГБ | від 118 грн. | 17 пропозицій | ||
T&G microSDHC class 10 UHS-I U3 64 ГБ | від 158 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →