Карта пам'яті T&G microSD class 10 UHS-I U3 + SD adapter 32 ГБ (TG-32GBSD10U3-01)
Фото 3 |
T&G microSDHC class 10 UHS-I U3 32GB + SD adapter |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог T&G 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі T&G.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити T&G microSD class 10 UHS-I U3 + SD adapter 32 ГБ
Усі ціни 17 →T&G microSDHC 32GB Class 10 UHS-I U3 + SD-адаптер (TG-32GBSD10U3-01) | 148 грн. |
Карта памяти MicroSDHC 32GB UHS-I U3 Class 10 T&G + SD-adapter (TG-32GBSD1 | 186 грн. |
Карта пам`ятi MicroSDHC 32GB UHS-I U3 Class 10 T&G + SD-adapter (TG-32GBSD | 126 грн. |
T&G MicroSDHC 32GB UHS-I U3 Class 10 + SD-adapter (TG-32GBSD10U3-01) TG-32 | 125 грн. |
T&G 32 GB microSDHC Class 10 UHS-I U3+ SD Adapter (TG-32GBSD10U3-01) T | 259 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації T&G microSD class 10 UHS-I U3 + SD adapter
Ціни на T&G microSD class 10 UHS-I U3 + SD adapter |
---|---|---|---|---|
T&G microSD class 10 UHS-I U3 + SD adapter 32 ГБ | від 125 грн. | 17 пропозицій | ||
T&G microSD class 10 UHS-I U3 + SD adapter 64 ГБ | від 165 грн. | 16 пропозицій | ||
T&G microSD class 10 UHS-I U3 + SD adapter 128 ГБ | від 274 грн. | 16 пропозицій | ||
T&G microSD class 10 UHS-I U3 + SD adapter 256 ГБ | від 615 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →