Карта пам'яті T&G microSD class 10 UHS-I U1 + SD adapter 16 ГБ (TG-16GBSD10U1-01)
T&G microSDHC class 10 UHS-I U1 16Gb + SD adapter |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог T&G 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі T&G.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити T&G microSD class 10 UHS-I U1 + SD adapter 16 ГБ
Усі ціни 16 →T&G microSDHC 16GB Class 10 UHS-I U1 + SD-адаптер (TG-16GBSD10U1-01) | 128 грн. |
Карта памяти T&G 16GB microSDHC class 10 UHS-I (TG-16GBSD10U1-01) TG-16GBS | 165 грн. |
Карта пам`ятi MicroSDHC 16GB UHS-I Class 10 T&G + SD-adapter (TG-16GBSD10U | 104 грн. |
T&G 16 GB microSDHC Class 10 UHS-I + SD Adapter (TG-16GBSD10U1-01) TG- | 239 грн. |
Карта пам`ятi T&G MicroSDHC 16GB UHS-I Class 10 + SD-adapter (TG-16GBSD10U | 101 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації T&G microSD class 10 UHS-I U1 + SD adapter
Ціни на T&G microSD class 10 UHS-I U1 + SD adapter |
---|---|---|---|---|
T&G microSD class 10 UHS-I U1 + SD adapter 16 ГБ | від 101 грн. | 16 пропозицій | ||
T&G microSD class 10 UHS-I U1 + SD adapter 32 ГБ | від 175 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →