Підсилювач TAGA Harmony HTA-1000B
Фото 7 |
TAGA Harmony HTA-1000B
Тип:інтегральний, гібридний
Кількість каналів:2
Потужність на канал (8 Ом):105 Вт
Входи:оптичний
Входів RCA:3 пар(а)
Виходи:Pre-Amp
Всі характеристики
Характеристики HTA-1000B
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAGA Harmony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAGA Harmony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAGA Harmony HTA-1000B
Усі ціни 6 →Taga Harmony HTA-1000B офіційна гарантія | 29 899 грн. |
Підсилювач звуку Taga Harmony HTA-1000 Czarny | 26 158 грн. |
Taga Harmony HTA-1000B srebrny | 21 360 грн. |
Taga Harmony HTA-1000B srebrny | 21 894 грн. |
Taga Harmony HTA-1000B srebrny | 22 428 грн. |
Підсилювач звуку Taga Harmony HTA-1000B srebrny | 21 894 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →