Підсилювач TAGA Harmony TA-400MIC
Відео 1Фото 4 |
TAGA Harmony TA-400MIC
Тип:інтегральний
Кількість каналів:2
Потужність на канал (8 Ом):60 Вт
Входів RCA:3 пар(а)
Всі характеристики
Характеристики TA-400MIC
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAGA Harmony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAGA Harmony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAGA Harmony TA-400MIC
Taga Harmony TA-400MiC офіційна гарантія | 9 599 грн. |
Taga Harmony TA-400 MiC Black | 10 701 грн. |
Інтегральний підсилювач Taga Harmony TA-400 MiC | 9 899 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості підсилювача TAGA Harmony TA-400MIC:
- Вбудований програвач з USB type A
РекомендуємоПорівняти в таблиці →