Підсилювач TAGA Harmony HTA-25
Відео 1Фото 5 |
TAGA Harmony HTA-25
Тип:інтегральний, гібридний
Кількість каналів:2
Потужність на канал (8 Ом):25 Вт
Входів RCA:2 пар(а)
Всі характеристики
Характеристики HTA-25
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAGA Harmony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAGA Harmony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAGA Harmony HTA-25
Усі ціни 40 →Інтегральний підсилювач Taga Harmony HTA-25B | 8 600 грн. |
Taga Harmony HTA-25B офіційна гарантія | 12 399 грн. |
Музичний центр Taga Harmony Taga Zestaw stereo TAV-807B HTA-25B lampowy or | 22 427 грн. |
Taga Harmony Taga Zestaw stereo TAV-807B HTA-25B lampowy orzech | 21 880 грн. |
Taga Harmony HTA-25B v.2 | 13 612 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості підсилювача TAGA Harmony HTA-25:
- Вихідна потужність на навушники 200 мВт при опір 32 Ом
РекомендуємоПорівняти в таблиці →