Вантажна шина Taitong HS268 315/80 R22.5 157L
Виберіть розмір вантажної шини
Taitong HS268 315/80 R22.5 157L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taitong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taitong.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taitong HS268 315/80 R22.5 157L
Усі ціни 9 →Taitong HS268 (універсальна) 315/80 R22.5 157/153L | 8 848 грн. |
Taitong HS268 (универсальная) (315/80R22.5 157L) | 8 033 грн. |
Taitong HS268 (универсальная) 315/80 R22.5 157/153L 20PR | 8 000 грн. |
Грузовые шины Taitong HS268 (универсальная) 315/80 R22.5 157/153L 20PR 100 | 8 109 грн. |
Taitong HS268 (315/80R22.5 157L) | 8 025 грн. |
ще 4 пропозиції