Вантажна шина Ovation RSVI-572 315/80 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Ovation RSVI-572 315/80 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ovation RSVI-572 315/80 R22.5 156L
Усі ціни 10 →Ovation RSVI-572 (универсальная) (315/80R22.5 156L) | 8 751 грн. |
Ovation rsVI-572 (универсальная) 315/80 R22.5 156/152L 20PR | 7 700 грн. |
Ovation RSVI-572 315/80 R22.5 156/152L | 8 595 грн. |
Ovation RSVI-572 (универсальная) 315/80 R22.5 156/152L PR20 | 8 814 грн. |
Грузовые шины Ovation RSVI-572 (универсальная) 315/80 R22.5 156/152L 20PR | 8 355 грн. |
ще 5 пропозицій