Рюкзак Tatonka SQZY Rolltop 22 л
Фото 19 |
Tatonka SQZY Rolltop |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tatonka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tatonka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tatonka SQZY Rolltop 22 л
Усі ціни 6 →Рюкзак Tatonka Squeezy Rolltop Lighter Green (TAT 2205.050) 956940 | 1 478 грн. |
Рюкзак Tatonka Squeezy Rolltop 25, Lighter Green TAT 2205.050 | 1 411 грн. |
Міський складний рюкзак Tatonka Squeezy Rolltop Lighter Green (TAT 2205.05 | 1 411 грн. |
Рюкзак складний Tatonka Squeezy Rolltop Lighter Green (TAT 2205.050) | 2 016 грн. |
Рюкзак Tatonka Squeezy Rolltop, Light Blue (TAT 2205.018) | 2 016 грн. |
Рюкзак складаний Tatonka Squeezy Rolltop, Lighter Green (TAT 2205.050) | 2 112 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →