Рюкзак Tatonka Hike Pack 32 32 л
Відео 1Фото 25 |
Tatonka Hike Pack 32 27 л32 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tatonka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tatonka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tatonka Hike Pack 32 32 л
Усі ціни 23 →Рюкзак Tatonka Hike Pack 32, Red Orange TAT 1555.211 | 4 578 грн. |
Рюкзак Hike Pack 32 Red Orange (TAT 1555.211) | 4 796 грн. |
Туристичний рюкзак Tatonka Hike Pack 32 Red Orange (TAT 1555.211) TAT 1555 | 4 578 грн. |
Рюкзак Tatonka Hike Pack 32 Red Orange (1033-TAT 1555.211) | 4 578 грн. |
Рюкзак Tatonka Hike Pack 32, Black/Titan Grey TAT 1555.100 | 5 208 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Tatonka Hike Pack 32
Ціни на Tatonka Hike Pack 32 |
---|---|---|---|---|
Tatonka Hike Pack 27 27 л | від 4 410 грн. | 18 пропозицій | ||
Tatonka Hike Pack 32 32 л | від 4 578 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →