Літня шина Taurus 701 SUV 235/60 R17 102V
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Taurus 701 SUV 235/60 R17 102V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taurus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taurus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taurus 701 SUV 235/60 R17 102V
Усі ціни 18 →Taurus 701 SUV 235/60 R17 102V | 3 470 грн. |
Taurus 701 (235/60R17 102V) | 4 013 грн. |
Летние шины Taurus 701 SUV 235/60 R17 102V 1000839368 | 4 094 грн. |
Taurus 701 SUV 235/60 R17 102V | 4 121 грн. |
TAURUS SUV 701 235/60 R17 102V | 4 026 грн. |
ще 13 пропозицій
0 1 5 2 |
Ціна-якість Шумна трохи. Alex M (AlexanderZP): користуюся Taurus 701 SUV 225/60 R17 99V більше року |
Моя улюблена гума. Поставив на Туксон після штатної Ками. Радості не було принади. Краще за Нексена. Зараз Барум стоїть, Таурус ні чим не гірший. Дорогу Таурус тримає добре, галасу немає. Щодо зносу не скажу, рік поїздив і машину з ними продав. Керованість, малошумність. Не виявив Z: |
Брав у розмірі 255/55/18 на Touareg. Бюджетна шина за прийнятні гроші. При балансуванні досить великі ніліпки з грузиками до 80 г на колесо. На сухій дорозі шумність прийнятна, але шумніша за мішелін. На мокрій дорозі при швидкості вище 120 км/рік реально аж виє!!! Пробіг 2000 км. Інші характеристики поки не оцінивши Ціна Вес грузиків при балансуванні.Дуже шумна на мокрій дорозі. Олег: користуюся Taurus 701 SUV 255/55 R18 109W менше місяця |
Показано 3 з 8 відгуків
ще 5 відгуків
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Хотілося Мішлен за дешево, але такого не буває