Зимова шина Taurus 201 Winter 225/65 R16C 112R
Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Taurus 201 Winter 225/65 R16C 112R 225/65 R16 104 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taurus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taurus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taurus 201 Winter 225/65 R16C 112R
Усі ціни 19 →Taurus 201 Winter LT 225/65 R16C 112/110R (под шип) | 3 834 грн. |
Taurus 201 Winter LT 225/65 R16C 112/110R (под шип) | 4 020 грн. |
Taurus 201 (225/65R16C 112R) | 4 195 грн. |
Зимние шины Taurus 201 Winter 225/65 R16C 112/110R 1000644609 | 3 812 грн. |
Taurus 201 Winter LT 225/65 R16C 112/110R (под шип) | 4 309 грн. |
ще 14 пропозицій
Купував на Пежо Боксер, їздив і взимку, і влітку. Пробіг 30тис.км. За цей час багато разів потрапляв до ями на дорозі, але жодної шишки не з'явилося! Знос протектора після 30 тис. мінімальний. Щодо руху по снігу та льоду нічого особливого, пробуксовки регулярно. За таку ціну чудовий вибір, але якщо чекаєте на повний контроль на зимовій дорозі купуйте щось вдвічі дорожче. Ціна, якість, міцні. На укоченій сніговій дорозі не дуже. користуюся Taurus 201 Winter 215/70 R15C 109R більше року |
Авто рено трафік, розмір 205/65 р16С, виробник Сербія, М'яка, не шумна, на снігу супер, на льоду може бути, ціна Поки що все ок! користуюся Taurus 201 Winter 215/75 R16C 113R менше місяця |
Додати відгук
Модификації Taurus 201 Winter 225/65 R16C 112R
Ціни на Taurus 201 Winter 225/65 R16C 112R |
---|---|---|---|---|
Taurus 201 Winter 225/65 R16C 112R | від 3 812 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →