Вантажна шина Taurus Road Power T 245/70 R17.5 143J
Виберіть розмір вантажної шини
Taurus Road Power T 245/70 R17.5 143J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taurus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taurus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taurus Road Power T 245/70 R17.5 143J
Taurus Road Power T (причіпна вісь) 245/70 R17.5 143/141J | 12 490 грн. |
Taurus Road Power T (прицепная) 245/70 R17.5 143/141J 18PR "M+S" | 10 887 грн. |
Taurus ROAD POWER T причіпна причіпна (245/70R17,5 143/141J) 401340 | 11 010 грн. |