Вантажна шина Sava Cargo 4 235/75 R17.5 143J
Виберіть розмір вантажної шини
Sava Cargo 4 235/75 R17.5 143J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Cargo 4 235/75 R17.5 143J
Усі ціни 13 →Sava Cargo 4 (причіпна вісь) 235/75 R17.5 143/141J | 10 761 грн. |
Sava Cargo 4 (прицепная) (235/75R17.5 143J) | 10 271 грн. |
Sava Cargo 4 (прицепная) 235/75 R17.5 143/141J 18PR | 9 564 грн. |
SAVA Cargo 4 (причепна) 235/75R17.5 143/141J | 9 612 грн. |
SAVA Cargo 4 (причепна) 235/75R17.5 143/141J | 9 703 грн. |
ще 8 пропозицій