CD-програвач Teac NR-7CD
Відео 2Фото 14 |
Teac NR-7CD
Відтвор.:CD-Audio
Формати:DSF, DSDIFF, FLAC, ALAC, WAV, AIFF, AAC
Дискретизація ЦАП:192 кГц
Розрядність ЦАП:24 біт
Діапазон частот:5 – 100000 Гц
Відношення сигнал/шум:110 дБ
Коефіцієнт спотворень:0.008 %
Виходи:оптичний
Всі характеристики
Купити Teac NR-7CD
Усі ціни 12 →ЦАП та підсилювач Teac NR-7CD-S | 174 689 грн. |
Програвач TEAC NR-7CD Czarny | 145 796 грн. |
TEAC NR-7CD Czarny | 142 240 грн. |
TEAC NR-7CD Czarny | 145 796 грн. |
Мережевий підсилювач/CD-плеєр TEAC NR-7CD Silver | 162 499 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості cd-програвача Teac NR-7CD:
- Стрілочні індикатори
РекомендуємоПорівняти в таблиці →