Оперативна пам'ять Team Group T-Create Expert DDR5 2x16Gb CTCED532G6000HC38ADC01
Відео 3Фото 4 |
Team Group CTCED532G6000HC38ADC01 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Team Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Team Group.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Team Group T-Create Expert DDR5 2x16Gb CTCED532G6000HC38ADC01
Усі ціни 30 →Модуль пам`ятi DDR5 2x16GB/6000 Team T-Create Expert Black (CTCED532G6000H | 4 410 грн. |
Team 32 Gb (2x16GB) DDR5 6000 MHz T-Create Expert (CTCED532G6000HC38ADC01) | 4 438 грн. |
Team 32 Gb (2x16GB) DDR5 6000 MHz T-Create Expert (CTCED532G6000HC38ADC01) | 4 481 грн. |
Модуль памяти ddr5 2x16GB/6000 Team T-Create Expert Overclocking 10l Black | 4 580 грн. |
ОЗУ Team 2x16GB 6000 Mhz DDR5 T-Create Expert Overclocking 10L Black (CTCE | 4 371 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →