Секатор Technics 71-005
Technics 71-005 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Technics 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Technics.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Technics 71-005
Усі ціни 6 →Секатор TECHNICS 215мм косий зріз d=20 мм,прорез.руч.71-005 | 277 грн. |
Секатор, косий зріз, погумовані ручки, TECHNICS (art:71-005) | 220 грн. |
Секатор 215мм з косим зрізом d 20мм з обгумованими ручками Technics (71-00 | 249 грн. |
Секатор садовий Technics 71-005 215мм зріз косий погумовані ручки | 273 грн. |
Секатор садовий Technics 71-005 220 мм | 265 грн. |
Секатор 215 мм косий зріз 20 мм і прогумовані рукоятки 71-005 Technics (71 | 294 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Ручки силумінові, до них прикручена верхня ріжуча кромка.
Подарували. Сам таке нізащо б не купував.