Сучкоріз Technics 71-022
Technics 71-022 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Technics 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Technics.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Technics 71-022
Cучкоріз TECHNICS 730мм з кругл.ручками зріз косий d=35мм 71-022 | 989 грн. |
Секатор сучкоріз гілкоруб 730мм зріз косий з підсилювачем Technics 71-022 | 1 205 грн. |
Гілкоріз Technics 71-022 730 мм | 917 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →