Радіоприймач / годинник TechniSat DigitRadio 30
Відео 2Фото 11 |
TechniSat DigitRadio 30 |
|
Bluetooth 5.0, до 15 годин роботи від вбудованого акумулятора, захист IPX5.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TechniSat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TechniSat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TechniSat DigitRadio 30
Усі ціни 9 →Радіоприймач Technisat Digitradio 30 White 0001/3955 | 3 024 грн. |
Радіоприймач Technisat DigitRadio 30 grau/weiß 0000/3955 | 3 047 грн. |
Радіоприймач Technisat Digitradio 30 White/Grey | 3 093 грн. |
Радіоприймач TechniSat DigitRadio 30 White/Grey | 3 083 грн. |
Радиоприемник TechniSat DigitRadio 30 White/Grey | 3 089 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →