Сейф TECHNOMAX DPE/5
TECHNOMAX DPE/5 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TECHNOMAX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TECHNOMAX.
Купити TECHNOMAX DPE/5
Усі ціни 7 →Сейф TECHNOMAX DPE/5 | 40 038 грн. |
Сейф огневзломостойкий Technomax DPE/5 | 39 938 грн. |
Сейф огне-взломостойкий Technomax DPE/5 | 39 030 грн. |
Сейф TECHNOMAX DPE/5 | 40 038 грн. |
Сейф TECHNOMAX DPE/5+Бесплатная доставка | 40 038 грн. |
Сейф огне-взломостойкий Technomax DPE/5P | 39 030 грн. |
Родовід сейфа TECHNOMAX бере свій початок в Італії. Тому він сертифікований від злому і пожежі як за вимогами європейських стандартів, так і вітчизняним Стандартам (I клас взломостойкості і клас вогнестійкості 30Б).
Подвійні стінки
Сховище цінностей має подвійний сталевий корпус, товщина зовнішніх стінок якого становить 5 мм, а внутрішніх — 2 мм. Вільний простір між ними заповнений спеціальним вогнетривким керамічним волокном. Двері та лицева панель є кілька товщі — 10 мм. Спеціально сконструйований притвор перешкоджає вибивання дверей, а 3-міліметрова марганцева пластина в її надрах дозволяє захистити замок від висвердлювання.
Електронний замок
Механізм закриття дверей сейфа складається з п'яти нікельованих 22-міліметрових ригелів. Електронний замок приводиться в дію за допомогою однієї батарейки типу «Крона». При низькому заряді елемента живлення спрацьовує відповідна індикація. А при повністю розрядженому акумуляторі відкрити двері сейфа зовні представляється можливим, приклавши іншу батарею до спеціальних клем на зовнішній стороні замку. Пароль для відмикання дверей може складатися з комбінації 6-10 цифр. Причому слід пам'ятати, що при триразовому неправильному введенні коду замок тимчасово блокується.
Практичність
Завдяки невеликим габаритам (350x490x430 мм) сейф не забере багато місця — його можна встановити як на підлогу, так і прикрутити до стіни (забезпечивши йому точку опори). Вага всієї конструкції становить 52 кг. Всередині сейфа ховається одне відділення загальним об'ємом 29 л. Воно вміщує кілька папок-реєстраторів формату А4 або будь-яку іншу відповідну за розмірами документацію. Відгуки про моделі зустрічаються суцільно позитивні, через що її сміливо можна рекомендувати для безпечного зберігання цінностей у будь-яких приміщеннях.
Модификації TECHNOMAX DPE/5
Ціни на TECHNOMAX DPE/5 |
---|---|---|---|---|
TECHNOMAX DPK/4 | від 23 840 грн. | 9 пропозицій | ||
TECHNOMAX DPE/4 | від 31 740 грн. | 7 пропозицій | ||
TECHNOMAX DPK/5 | від 30 470 грн. | 9 пропозицій | ||
TECHNOMAX DPE/5 | від 39 030 грн. | 7 пропозицій | ||
TECHNOMAX DPK/7 | від 35 210 грн. | 6 пропозицій | ||
TECHNOMAX DPE/7 | від 44 510 грн. | 8 пропозицій |