ДБЖ Tecnoware Era Plus 1200 Schuko 1200 ВА (FGCERAPL1202SCH)
Фото 4 |
Tecnoware Era Plus 1200 Schuko 1200 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tecnoware 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tecnoware.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tecnoware Era Plus 1200 Schuko 1200 ВА
Усі ціни 19 →Tecnoware Tecnoware ERA PLUS 1200 SCHUKO, 840W, line-Interactive, 2хSchuko | 3 263 грн. |
Tecnoware Era Plus 1200 Schuko Usb (FGCERAPL1202SCH) | 3 160 грн. |
Tecnoware Era Plus 1200 Schuko Usb (FGCERAPL1202SCH) | 3 130 грн. |
Устройство бесперебойного питания TECNOWARE ERA PLUS 1200 SCHUKO USB (FGCE | 3 253 грн. |
Источник бесперебойного питания Tecnoware era plus 1200 schuko usb (fgcera | 3 242 грн. |
ще 14 пропозицій
Жахливий ДБЖ, свою потужність не тримає при підключеному навантаженні комп + монітор + свічт в сумі не більше 800 ват час роботи від батареї менше хвилини, через півроку експлуатації при стрибках світла він просто вимкнувся разом з компом. Програма моніторингу глючить, показує неправильні дані. Брав у магазині TomDom, не рекомендую брати європейські товари, оскільки вони потрапили до нас нелегально, тобто немає гарантії від виробника, лише гарантія від продавця. У перше звернення щодо гарантії через 4 місяці роботи, замінили батарею та ремонт плати. Друге звернення ще за 10 місяців нічого не зроблено. ДБЖ працює, але батарея здулася, чомусь, а гарантії на неї всього 3 місяці дали, тоді як інші продавці дають рік і більше. Дякуємо магазину, 300 грн відправка в дві сторони і жодного результату та ремонту. Потужність Повне розчарування як товаром так і магазином. |
Додати відгук
Модификації Tecnoware Era Plus 1200 Schuko
Ціни на Tecnoware Era Plus 1200 Schuko |
---|---|---|---|---|
Tecnoware Era Plus 800 Schuko 800 ВА | від 1 999 грн. | 18 пропозицій | ||
Tecnoware Era Plus 950 Schuko 950 ВА | від 2 289 грн. | 18 пропозицій | ||
Tecnoware Era Plus 1200 Schuko 1200 ВА | від 2 902 грн. | 19 пропозицій |