ДБЖ Tecnoware EVO DSP Plus 3600 IEC RT 3600 ВА (FGCEDP3602RTIEC)
Відео 1Фото 5 |
Tecnoware EVO DSP Plus 3600 IEC RT 3600 ВА 1200 ВА3600 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tecnoware 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tecnoware.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tecnoware EVO DSP Plus 3600 IEC RT 3600 ВА
Усі ціни 10 →ДБЖ безперервної дії (Online) Tecnoware EVO DSP Plus 3600 IEC (FGCEDP3602R | 29 820 грн. |
Устройство бесперебойного питания TECNOWARE EVO DSP PLUS 3600VA (FGCEDP360 | 28 293 грн. |
TECNOWARE EVO DSP PLUS 3600VA FGCEDP3602RTIEC | 27 479 грн. |
Устройство бесперебойного питания TECNOWARE EVO DSP PLUS 3600VA (FGCEDP360 | 28 429 грн. |
Пристрій безперебійного живлення TECNOWARE EVO DSP PLUS 3600VA (FGCEDP3602 | 27 234 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Tecnoware EVO DSP Plus 3600 IEC RT
Ціни на Tecnoware EVO DSP Plus 3600 IEC RT |
---|---|---|---|---|
Tecnoware EVO DSP Plus 1200 IEC RT 1200 ВА | від 15 699 грн. | 9 пропозицій | ||
Tecnoware EVO DSP Plus 3600 IEC RT 3600 ВА | від 27 111 грн. | 10 пропозицій |