Ручний відпарювач Tefal Access Steam Pocket DT 3030
Відео 4Фото 12 |
Tefal Access Steam Pocket DT 3030 Access Steamнезнімний бак |
|
Tefal називає цю модель найпотужнішим компактним відпарювачем компанії. Це дійсно легкий, невеликий за розмірами і простий у використанні прилад з продуманим дизайном: широка основа забезпечує стійке вертикальне положення, а складний корпус робить відпарювач ще компактнішим, внаслідок чого його зручно зберігати і брати з собою в різні поїздки. Потужність складає 1300 Вт, завдяки чому пристрій нагрівається практично моментально - всього за 15 секунд, а також забезпечує постійну подачу пари зі швидкістю до 16 г/хв.
Він безпечний для тканин будь-якого типу, навіть делікатних, швидко розгладжує стійкі складки, усуває неприємні запахи та дезінфікує, видаляючи бактерії та алергени. Tefal Access Steam Pocket DT3030 подає пари лише при натисканні кнопки, яка розташована прямо під пальцем, і не має регулювання потужності. Бак вміщує максимум 120 мл води і не знімається, що дещо ускладнює його наповнення. Натомість модель оснащена насадкою-щіткою для одночасного відпарювання та чищення одягу та шнуром завдовжки 2.6 м, що гарантує свободу пересування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Купити Tefal Access Steam Pocket DT 3030
Ручний відпарювач Tefal Access STeam Pocket DT3030 | 2 374 грн. |
Ручной отпариватель Tefal Access Steam Pocket DT3030 | 2 380 грн. |
Ручний відпарювач Tefal Access STeam Pocket DT3030 | 2 384 грн. |
Компактність Зламався після двох використань Oleksii Panov: користуюся Tefal Access Steam Pocket DT 3030 більше року |
При включенні помпа просто стукає та не качає воду.