Овочечистка Tefal Comfort K1298114
Відео 1Фото 2 |
Tefal Comfort K1298114 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Comfort K1298114
Усі ціни 10 →TEFAL COMFORT K1298114 | 199 грн. |
Овочечистка Tefal Comfort 19 см K1298114 | 199 грн. |
TEFAL COMFORT K1298114 | 199 грн. |
Овощечистка Tefal Comfort 20 см K1298114 | 199 грн. |
Овощечистка Tefal Comfort K1298114 | 259 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →