Кухонний ніж Tefal Fresh Kitchen K1220604
Фото 3 |
Tefal Fresh Kitchen K1220604 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Fresh Kitchen K1220604
Усі ціни 13 →TEFAL Fresh Kitchen 9 см + чехол (K1220604) | 279 грн. |
Ніж для овочів Tefal Fresh Kitchen з чохлом 9 см K1220604 | 279 грн. |
TEFAL Fresh Kitchen 9 см + чехол (K1220604) | 279 грн. |
Нож Tefal Fresh Kitchen 9 см K1220604 | 279 грн. |
Кухонный нож Tefal Fresh Kitchen с чехлом 9 см (K1220604) K1220604 | 331 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →